DomaLokalnoVčeraj so gasilci iz Šentilja gasili požar

Včeraj so gasilci iz Šentilja gasili požar

V Kotah se je gasilska sirena oglasila okoli 16.30 ure.
Javljeno jim je bilo, da so v naselju Arnače zagorele saje v dimniku.
Gasilci PGD Šentilj so najprej zavarovali kraj dogodka in zaprli dovod zraka v peč.
Nato so počakali, da so saje pogorele in okolico pregledali še s termovizijsko kamero.

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...