DomaLjudje iz naše regijeAli je inštitut 8.marec dojel "rdečo nit" pisma, ki jim ga je...

Ali je inštitut 8.marec dojel “rdečo nit” pisma, ki jim ga je poslal naš bralec

Kolumna

Verjamemo, da vi veste v čem je zgodba in tudi razumete današnje dogajanje v energetiki, predvsem pa poznate akterje, ki so zaslužni za najdražjo elektriko v Evropi.

Težje je pa nekomu, ki profitira skupaj z temi akterji se kakorkoli opredeliti glede njihovih odločitev, ker glede na situacijo ni enostavne laži ki nebi bila zelo očitna… zato je bolje biti tiho in upat, da slučajno kdo v svobodi ne vpraša “zakaj je pa ta svoboda tako draga”.

Pismo gospoda Grošla lahko preberete spodaj. Odgovora tako verjetno ne bo prejel.

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...