DomaLokalnoVelenje in Šoštanj zahtevata povračilo

Velenje in Šoštanj zahtevata povračilo

Občini Šoštanj in Velenje, prav tako pa tudi Komunalno podjetje Velenje, zahtevajo povračilo denarja od TEŠ.

Vzrok njihove nejevolje je v tem, da se ne strinjajo z dvigom cene dobave toplotne energije in se jim takšen dvig zdi neupravičen.

Podlaga za prepričanje, da je bil dvig neupravičen najdemo v ugotovitvi Ministrstva za okolje, ki je takšno ceno označilo za nesprejemljivo.

Ministrstvo meni, za takšen dvig  niso imeli ustrezne podlage.

Komunalno podjetje in občini so se torej na podlagi tega odločili napisati odprto pismo TEŠ-u. V njem zahtevajo, da svoje obveznosti poravna v roku petnajstih dni.

Odzive s strani TEŠ-a še pričakujemo.

 

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...