DomaLokalnoŽupani podpisali pogodbo za prevoze z Bicikel busom

Župani podpisali pogodbo za prevoze z Bicikel busom

Trije župani so 20. maja pred mestno hišo na Titovem trgu v Velenju podpisali pogodbo za prevoze  z Bicikel busom.
Pogodbo so podpisali:
– župan Šoštanja Darko Menih,
– župan Šmartnega ob Paki Janko Kopušar,
– in župan Velenja Peter Dermol.
Predstavnik podjetja Nomago Boštjan Čokl pa je podpisal v imenu izvajalca prevozov z Bicikel busom.
Lani je ta način prevoza uporabilo 223 oseb.
Bicikel bus bo tudi letos vozil od junija do septembra ob vikendih in praznikih dvakrat dnevno.
Vozni red in cene prevozov lahko najdete na spletni strani.

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...