DomaLokalnoV Šmartnem ob Paki so pripravili srečanje starejših občanov

V Šmartnem ob Paki so pripravili srečanje starejših občanov

Starejši so se srečali 8. septembra pod prireditvenim šotorom pri mladinskem centru. Srečanje so organizirali Društvo upokojencev Šmartno ob Paki, Krajevna odbora Rdečega križa Šmartno ob Paki in Gorenje ter Občina Šmartno ob Paki.

Takole nas obveščajo na spletni strani občine:

“Zbrane je uvodoma nagovoril župan Janko Kopušar, ki je pohvalil rekordno udeležbo na srečanju in se zahvalil vsem organizatorjem. Ob tej priložnosti je premierno predstavil tudi nov električni avtomobil, ki je bil na podlagi razpisanega natečaja poimenovan E-ŠMARČAN.”

Omenjeno vozilo je blagoslovil župnik Ivan Napret.

Ob tem so še zapisali:

“Nekateri izmed udeležencev so bili deležni tudi prav posebnega presenečenja, namreč g. Franc Lesnjak, ki je prevzel skrb za projekt brezplačnih prevozov, je na prvo vožnjo z električnim avtomobilom zapeljal najstarejšo udeleženko in najstarejšega udeleženca srečanja.”

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...