DomaČrna kronikaV Gornjem Gradu vozil pijan!

V Gornjem Gradu vozil pijan!

V petek so policisti obravnavali voznika, ki je okoli 22.30 ure, vozil pod vplivom alkohola.

Alkotest mu je pokazal kar 1,15 miligramov alkohola v litru izdihanega zraka. To pa še ni bilo vse – v begu pred policisti je storil več cestno prometnih prekrškov, zato si je prislužil še obdolžilni predlog.

Poleg tega je vozil avtomobil kljub temu, da mu je bilo že odvzeto vozniško dovoljenje. Za kršitev javnega reda in miru, pa bo dobil še plačilni nalog.

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...