V ponedeljek se je ponovno pojavila okužba v SAŠA regiji. Po enega imamo v Šmartnem
ob Paki in v Mozirju.
V bolnišnicah se trenutno zdravi že 50 ljudi – in 9 jih potrebuje ventilator.
V ponedeljek je bilo torej ugotovljeno, da so zaznali okužbo kar v 45 občinah po državi.
Tudi žarišče v Braslovčah se še širi – potrjeni so bili trije novi primeri.
Pazite nase – nosite maske, držite se varnostne razdalje in namestite si sledljivost na
mobilne telefone. Ostanite zdravi!
Spet okužbe med nami!
OBVEZNO BRANJE
TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK
Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik.
Zbor...


























