DomaNapovedujemoNovost v Mozirju - ob petkih živa glasba

Novost v Mozirju – ob petkih živa glasba

V Mozirju so odprli nov lokal M.R.M., kjer strežejo srbsko hrano, petkove večere pa popestrijo z  živo glasbo.
Danes, 19. avgusta, bo od 20. ure dalje igral ansambel Grom.
Če si boste v petek zaželeli dobre hrane ob zvokih glasbe, ste torej vabljeni v Mozirje.
Vstop v lokal je prost.

OBVEZNO BRANJE

TO NEDELJO PLANINSKI POHOD NA TRAVNIK

Planinsko društvo Ljubno ob Savinji obvešča, da bo v okviru Športnega poletja pod Smrekovcem v nedeljo, 17. maja 2026, organiziran planinski pohod na Travnik. Zbor...